עורך דין מחיקת חובות

נקלעתם לחובות רבים אשר אין לכם כל יכולת כלכלית לכסות אותם, כנראה שאתם זקוקים לשירותיו של עורך דין מחיקת חובות. מדינת ישראל מאפשרת לכל אזרח שחי בה לנקות את חובותיו, לפתוח דף חדש ולהגיע להסדר כלכלי שיאפשר לו להתקדם. בכדי למצות את ההליכים בצורה הטובה ביותר רצוי להיעזר בעורך דין המתמחה בתחום זה בדיוק. במשרד עורכי דין נמרוד חיים הראל תוכלו למצוא את מיטב עורכי הדין הקיימים בתחום שישמחו לעמוד לשירותכם.

מה מעניק עורך דין מחיקת חובות

על מנת לפתוח דף נקי ולהתחיל שיקום כלכלי, קיימת האפשרות למחיקת חובות. מדובר בתהליך לא נעים אך בעזרתו של עורך דין טוב הוא יכול להיות אחריכם במהירות. מה מעניק עורך דין מחיקת חובות?

  • ייצוג – תפקידו של עורך הדין לייצג את הלקוח בפני בית המשפט, לשכת ההוצאה לפועל, הנושים, הרשויות ועוד. עורך הדין הינו למעשה הפנים של הלקוח בתוך התיק הזה.
  • ליווי – תפקידו של עורך הדין הינו ללוות את הלקוח ולסייע לו בעמידה אל מול כל המערכת המשפטית. אך ליווי חשוב לא פחות הינו ליווי נפשי ורגשי, אין ספק כי תהליך מעין זה הינו תהליך קשה ולא פשוט כלל ולכן עורך דין טוב מודע גם לקשיים הרגשיים של הלקוח שלו, ונמצא שם על מנת לכוון אותו חזרה אל המסלול ולהראות לו את האור בקצה המנהרה.
  • סיוע משפטי – הניסיון הרב של עורך הדין יסייע ללקוח לסגור את התיק ולשים את הנושא מאחוריו. המטרה שעומדת לנגד עיניו של עורך הדין הינה לאפשר ללקוח לפתוח דף חדש.

בחירת עורך דין מחיקת חובות

לאחר שהגעתם להחלטה להיעזר בשירותיו של עורך דין, חשוב לשים את הדגש על מספר פרמטרים שיעזרו לכם להגיע לבחירה הנכונה. כמובן שחשוב מאוד לבחור עורך דין מקצועי, אמין ובעל שנות ניסיון רבות, אך לא פחות מכך חשוב לבחור עורך דין סבלני וקשוב שייתן לכם כתף תומכת ואוזן קשבת ברגעים קשים אלו. במשרד עורכי דין נמרוד חיים הראל תוכלו למצוא צוות חם ומקצועי שייתן מענה לכל שאלה שלכם בכל שעה, צוות שילווה אתכם גם ברגעים הקשים – עד שתגיעו אל היעד המיוחל.

מחיקת חובות בהוצאה לפועל

מחיקת חובות בהוצאה לפועל הינה אחת הדרכים המוכרות ביותר להתמודדות עם חובות כבדים. לעיתים החיים מזמנים לנו תהפוכות שכלל לא צפינו אותם ולא נותרת לנו כל ברירה אלא להתמודד איתם בדרכים שלא שיערנו או חשבנו עליהן. מחיקת חובות מאפשרת לכל אזרח ישראלי לשקם את חייו ולפתוח דף חדש ונקי. על מנת לעבור את התהליך בשקט ושלווה תוכלו להיעזר בשרותיו של עורך דין. משרד עורכי דין נמרוד חיים הראל ילווה אתכם מרגע פתיחת התיק ועד לרגע מחיקת על חובותיכם.

התנאים עבור מחיקת חובות בהוצאה לפועל

נתקלתם בסיטואציה לא נעימה והחובות שלכם רק הולכים וגדלים. מחודש לחודש המצב רק הולך ומחמיר והבנתם שרק עזרה חיצונית תוכל לספק לכם את השקט שאתם כל כך זקוקים לו. אחת הדרכים המוכרות ביותר הינה מחיקת חובות בהוצאה לפועל. על מנת להיות זכאי למחיקת חובות על החייב לעמוד במספר תנאים הכרחיים:

  • סך החובות לא יעלה על 800,000 ₪.
  • לחייב אין נכסים אשר להם ערך גבוה ולכן קיימת האפשרות לעקל אותם או למכור כגון דירה או רכב.
  • עמידה בתשלומים – נבדק כי החייב אכן עומד בתשלומים במשך שנה וחצי ברציפות וכי הוא משלם את כל הפיגורים שלו.

לאחר בדיקת כל התנאים יוכרז החייב כחייב מוגבל אמצעים. כלומר, אין ביכולתו לשלם את חובו ולכן הוא מקבל מעין הגנה מטעם המדינה אך הכרזה זאת גם כוללת תנאים קשים והיא נמשכת ארבע שנים לפחות.

תהליך הגשת בקשה למחיקת חובות בייצוג עורך דין מקצועי

במידה והחלטתם להגיש בקשה עבור מחיקת חובות בהוצאה לפועל, אינכם צריכים להתמודד עם מצב זה לבדכם. בכדי לדעת שאתם נכנסים לתוך התהליך וממצים אותו עד תום תוכלו להיעזר בשירותיו של עורך דין. עורך דין אשר מתמחה בתחום יוכל להגיש לכם את הבקשה באופן המדויק ביותר וללוות אתכם יד ביד עד אשר תצליחו להגיע אל השקט המיוחל. משרד עורכי דין נמרוד חיים הראל יכול לספק לכם מענה זה באופן המקצועי ביותר. עורכי הדין שלנו אמינים, מקצועיים ובעיקר קשובים לכל בקשה. הצוות שלנו יעשה את עבודתו נאמנה ויתמוך בכם לכל אורך הדרך.

מחיקת חובות בהליך החדש

בשנים האחרונות ניתן לראות יותר ויותר אזרחים אשר פונים אל מחיקת חובות בהליך החדש. אם פעם הדרך הנפוצה למחיקת חובות הייתה ארוכה, מתישה ומעייפת, היום בעזרתו של ההליך החדש ישנה אפשרות למחוק חובות בקלות ולהסיר את כל ההגבלות המוטלות על החייב ללא מאמץ רב מידי. אם אתם סוחבים איתכם חובות ולא רואים את האור, זה הזמן לפנות אל משרד עורכי הדין נמרוד חיים הראל לקבלת ייעוץ ראשוני.

במה שונה מחיקת חובות בהליך החדש

כידוע, מדינת ישראל נותנת את האפשרות עבור כל אזרח ואזרח לשקם את חייו, לפתוח דף נקי ולהתחיל מחדש. אזרחים רבים שנכנסים לקשיים כלכליים ולחובות מוצאים את עצמם פותחים תיק בהוצאה לפועל או מכריזים על פשיטת רגל על מנת להשתקם. אם פעם הליך זה היה לוקח פרק זמן ארוך ונמשך לאורך תקופה, היום ישנו הליך חדש ופשוט יותר והוא מאפשר מספר דברים:

  • הגדלה של שיעור החוב אותו יש לשלם לנושים.
  • קיצור תהליכים בירוקרטיים שיאפשר לתהליך להתקדם בצורה מהירה וקלה יותר.
  • שינוי בבעלי התפקידים אשר מטפלים במחיקת החובות, מה שמאפשר התקדמות מהירה יותר בשלבי הדיון.

מטרתו של ההליך החדש הינה לשים את האזרח לנגד העיניים ולעזור לו לעשות את השיקום המיוחל באופן הנוח ביותר וכמה שיותר מהר. זאת על מנת שיצליח ליצור מחדש שגרת חיים נורמטיבית. בעזרת ההליך החדש משך זמן התהליך וההגעה אל פרק החיים החדש מתקצר באופן משמעותי.

ליווי מקצועי בתהליך מחיקת חובות עם הצוות של משרד עורכי דין נמרוד חיים הראל

אין ספק כי עצם ההבנה שאנו זקוקים לעזרה חיצונית על מנת להתמודד עם הקשיים והחובות שלנו אינה תמיד נעימה. לעיתים מרגיש שהתהליך גדול וארוך מידי ושאין לנו כל סיכוי לצלוח אותו ולכן מאוד קשה לנו להתחיל. חשוב שנזכור שאין שום סיבה להתמודד עם קשיים מעין אלו לבד ולכל אזרח במדינה קיימת האפשרות להיעזר בשרותיו של עורך דין על מנת למצות את זכויותיו. הדגש החשוב ביותר בעת בחירת עורך דין הינה כמובן רמת המקצועיות שלו. במשרד עורכי דין נמרוד חיים הראל תוכלו למצוא את עורכי הדין המקצועיים ביותר שיעמדו לשרותכם ויעזרו לכם להגיע אל מחוז חפצכם.

הגבלת אחריות:

אין לראות במידע המובא באתר אינטרנט זה התייחסות למקרה מסוים ו/או לנסיבות ספציפיות.

המידע אינו בהכרח נכון, שלם ו/או מעודכן. המידע אינו מהווה ייעוץ משפטי לא במישרין ולא בעקיפין. מטרת האתר היא הצגת תחומי עיסוק המשרד ופועלו. ייעוץ משפטי יינתן אך ורק בהתייעצות ישירה עימנו ובהתאם לנוהלי המשרד.

חיפוש באתר

צרו קשר כעת ונוציא אתכם לדרך חדשה​

מאמרים שאולי יעניינו אותך

עקבו אחרינו ברשתות החברתיות