הוצאה לפועל

הוצאה לפועל

בין תחומי התמחותנו אנו מעניקים הגנה על חייבים ובתוך כך ובין היתר, הגשת בקשה בטענת פרעתי, הגנה על דירת מגורים מפנוי כונס נכסים, ביטול הגבלות כגון: רישיון הנהיגה, בנקים, שיקים, כרטיסי אשראי, עיכוב יציאה מהארץ. טיפול בהסדרי חובות וצווי תשלומים, התנגדויות לביצוע שטר ו/או תובענות על סכום קצוב. איחוד תיקים ייזום – תשלום חודשי (3%) מסך החובות והפטר לחייב מוגבל בהתאם לתיקון 47 לחוק ההוצאה לפועל התשכ”ז-1967. כמו כן, ובנוסף, הגנה על חייבים במזונות, הסדרי חובות אל מול המוסד לביטוח לאומי במזונות, מחיקת חובות, הפחתת חובות, סגירת תיקים רדומים, ביטולי עיקולים על המשכורת ו/או חשבון העו”ש בבנק ו/או על כרטיסי האשראי וכיו”ב.

בד בבד ניתנים שירותים שונים לזוכים מגוונים הכוללים בין היתר תאגידים, עמותות, שותפויות אנשים פרטיים, עוסק מורשה וכיו”ב. כך למשל בתחומים שלהלן: גביית פסקי דין, גביית המחאות/שיקים, הטלת הגבלות על חייבים שלא משלמים את חובותיהם כגון: עיכוב יציאה מהארץ, איסור מלהחזיק ו/או לקבל רישיון נהיגה, איסור החזקת כרטיסי אשראי ו/או המחאות/שיקים, הגבלה מלייסד ו/או להיות בעל עניין בתאגיד, וכן הטלת עיקולי בנקים, משכורת, מקרקעין, מיטלטלין, רכב, עיקולי צד ג’ עפ”י צורך, ופינוי משוכר מדייר סרבן.

מערכת ההוצאה לפועל הינה גוף סטוטורי הפועלת כזרוע המבצעת של הרשות השופטת ומטרתה אכיפת חיובים הטמונים בפסקי דין, שטרות, תובענות-חוזים (בהתאם למגבלת החוק), שטרי משכון, משכנתאות ופינו מושכר (ביצוע בעין). תכלית ההוראות בחוק ההוצאה לפועל הינה לסייע לזוכה לגבות את חובו במהירות וביעילות, כאשר חובת החייב הינה למלא את חיוביו לפי פסק דין או כל מסמך אחר שווה ערך. עם זאת, המחוקק לא התעלם מהחייב שנדרש לבצע את פסק הדין. מערכת ההוצאה לפועל מחויבת עפ”י הדין לערוך איזונים בין זכויות ומצב החייב, לבין זכויותיו של הזוכה.

חשוב לדעת שמערכת ההוצאה לפועל פועלת במידה רבה באופן אוטונומי ממערכת בתי המשפט, אולם איננה מבצעת פעולות או אוכפת חיובים ביוזמתה (למעט המסלול המקוצר במזונות ו/או המסלול המהיר לחובות קטנים עד 25,000 ₪ נכון למועד כתיבת שורות אלו), אלא עפ”י בקשת זוכה בלבד. דהיינו, זוכה שאינו דורש באופן אקטיבי את הפעלת המערכת, לא יזכה לגבות את חובו במסגרתה.  

השירותים הניתנים  בין היתר ע”י משרדנו:

​✔ אישור לפתיחת חשבון בנק -עו”ש.

✔ אישור לפתיחת עוסק מורשה.

✔ איחוד תיקים ייזום – 3% חודשי.

✔ ביטול הגבלות.

✔ ביטול צו עיכוב יציאה מהארץ.

✔ ביטול הגבלות על רישיון נהיגה.

✔ ביטול הגבלת לקוח מוגבל מיוחד- שיקים וכרטיסי אשראי.

✔ ביטול הגבלות על ייסוד תאגיד או בעל עניין בו.

✔ ביטול עיקול משכורת.

✔ מחיקת חובות והסדרי חובות.

✔ הסדרים מול רשויות וגופים ציבוריים.

✔ הסדר נושים.

✔ הסדרי חובות מול בנקים.

✔ הפטר מחובות – הליך חדלות פירעון ושיקום כלכלי. 

התנגדויות לביצוע שטר או תובענה.

בקשה בטענת פרעתי.

בקשה בטענת פרעתי בתיקי מזונות.

פריסת חוב מזונות עבר.

הפחתת חוב מזונות.

גביית חוב מזונות.

✔ הוצאה לפועל – גביית חובות – גביית שיקים, גביית פסק דין גבייה כספית בהתאם להסכם / חוזה.

הגבלת אחריות:

אין לראות במידע המובא באתר אינטרנט זה התייחסות למקרה מסוים ו/או לנסיבות ספציפיות.

המידע אינו בהכרח נכון, שלם ו/או מעודכן. המידע אינו מהווה ייעוץ משפטי לא במישרין ולא בעקיפין. מטרת האתר היא הצגת תחומי עיסוק המשרד ופועלו. ייעוץ משפטי יינתן אך ורק בהתייעצות ישירה עימנו ובהתאם לנוהלי המשרד.

חיפוש באתר

צרו קשר כעת ונוציא אתכם לדרך חדשה​

מאמרים שאולי יעניינו אותך

עיקול ללא התראה, הכיצד ?

רבים מאתנו נתקלים בעיקולים על חשבון הבנק ו/או כרטיס האשראי ו/או משכורת וכדומה, כרעם ביום בהיר, ללא כל התראה או הודעה מוקדמת. הכיצד ? חוק

קרא עוד »

ביטול עיכוב יציאה מהארץ:

עיכוב יציאה מהארץ מכח חוק ההוצאה לפועל התשכ”ז-1967 (להלן: “החוק”) ניתן בשלושה מקרים שונים: האחד כאשר יש לרשם ההוצאה לפועל יסוד להניח שהחייב עומד לצאת

קרא עוד »

עקבו אחרינו ברשתות החברתיות

דילוג לתוכן